Ana Sayfa

Firma Profili

     

Plastik Ürünler

   

İmalatımız

Ulaşım Krokisi

İletişim

 
.
 
<<  Kurumsal Kimlik  >>
 

TOTAN PLASTİK;  Plastik sızdırmazlık elemanları imalat pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Uzun yıllar Konya sanayisinde çeşitli imalat dallarında çalışmalarını sürdürmüştür. 1998 yılından itibaren de plastik sızdırmazlık ürünlerin imalatı alanında faaliyetine devam etmektedir.

İmalatımız; Güneş enerji sistemlerinin olmazsa olmazı olan, tüm plastik sızdırmazlık contalarının imalatından oluşmaktadır.

Plastik yedek parça  üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve imalatı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. " Kaliteli ve ekonomik Ürün " sloganıyla,  günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız  ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

   
Totan Plastik Sanayi Yönetim Kurulu Başkanlığı